ماسک صورت عسل و لیمو برای درمان جوش های صورت و لایه برداری و التهاب بهترین ماسک صورت به شمار می رود.بر هیچ کسی پنهان نیست که عسل دارای خواص بسیار فراوانی است که در همه زمینه های پزشکی و برای بیشتر امراض کاربرد های بسیار دارد.

عسل با دارا بودن ترکیب های قندی بسیار غلیظ دارای املاح مفیدی از قبیل آهن،کلسیم و پتاسیم و بسیاری املاح معدنی مفید دیگر است که جنبه های درمانی بسیاری دارند بطوریکه می توان این خواص را در بسیاری از موارد اعجاب انگیز بر شمرد.

در جوامع پزکشی عسل را ماده دارای خصلت های فراوان بر می شمرند و ترکیب های بسیاری از عسل همراه با سایر موا غذایی را در درمان بسیاری از امراض توصیه می کنند.

تاثیر بسزای عسل در شادابی پوست نیز از سالیان دور و دراز بر همگان پوشیده نیست و کیست که از خواص عسل با خبر نباشد.ماسک صورت عسل و لیمو می تواند رطوبت پوست را تامین کند و از این رو برای پوست هایی که حالت خشکی دارند بهترین تجویز می باشد.لیمو نیز برای از بین بردن جوش صورت کاربرد دارد و بسیاری از بانوان برای درمان جوش صورت از آن استفاده می کنند.

ماسک صورت عسل و لیمو ماسک صورت عسل و لیمو

تاثیر ماسک صورت عسل و لیمو در درمان انواع التهابات پوستی و قارچ ها بی نظیر است و می تواند به سرعت آنها را ریشه کن کند.همچنین می توان برای درمان تبخال نیز از این ماسک بی نظیر استفاده کرد.

ماسک صورت عسل و لیمو و نحوه تهیه آن

2 قاشق غذا خوری عسل را گرم کرده بطوریکه کمی نرم شود و آن را با یک قاشق مربا خوری آب لیموی تازه بهمراه یک قاشق مربا خوری جوز هندی و یک قاشق مربا خوری داچین مخلوط کرده و به اندازه ای مخلوط کنید تا حالت یک دستی به خود بگیرد.محلول فوق را بمدت 15 دقیقه روی پوست خود نگاه دارید و پوست خود را پس از آن آبکشی نمایید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


یونا مترصد عاشقانه هاي ما Jon روزهای جوانی.. Justin seo site اینستاگرام آموز