تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه تدارکاتی خود با قهرمان لیگ جهانی، مغلوب ملی‌پوشان فرانسه شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دومین دیدار تدارکاتی و دوستانه تیم‌های ملی والیبال ایران و فرانسه از ساعت 8 و 30 دقیقه شنبه شب (25 ارديبهشت) به وقت تهران در سالن والیبال شهر هارنس فرانسه آغاز شد.

تیم ملی والیبال ایران در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 19 و 25 بر 21 مغلوب شد.

ترکیب تیم ملی والیبال ایران در ابتدای این مسابقه میلاد عبادی‌پور، مجتبی میرزاجانپور، فرهاد ظریف، سعید معروف، امیر غفور، عادل غلامی و سید محمد بود.دو هزار تماشاگر در سالن والیبال هارنس فرانسه شاهد این مسابقه بودند که بیش از 100 نفر آنان ایرانی‌ها و هواداران پرانرژی تیم ملی والیبال کشورمان بودند.کریستوف لوکو و احسان رجائیان به عنوان داوران اول و دوم قضاوت این مسابقه را بر عهده داشتند و در ست‌های دوم و سوم اشتباهاتي در قضاوت خود داشتند که اعتراض تیم ایران را نیز به دنبال داشت. این اشتباهات باعث افزایش اختلاف پوئن‌های تیم ایران با حریف فرانسوی در ست‌های دوم و سوم شد.

ملی‌پوشان ایران در مسابقه نخست سه بر یک مغلوب فرانسه شده بودند.

تیم ملی والیبال ایران خود را برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک که از هشتم خرداد ماه در ژاپن آغاز می‌شود، آماده می‌کند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


شرکت مستحکم پلاستیک آسیا فعالیت های شورای دانش آموزی دبستان انبیاء fardadarman چت روم | اول چت مداد وبلاگ مرُوا گالری فکر و حساب لوازم بهداشتی دهان و دندان کلینیک زیبایی , کلینیک پوست و مو , کلینیک تخصصی لاغری اخبار جدید